SHOPPING AND RETAIL

Video Analizin Önleyici Güvenlik Tedbirlerinde Yeri ve Önemi

Perakende sektöründe her yıl çeşitli dolandırıcılık ve hırsızlıklar yüzünden yüz milyonlarca liralık kayıp meydana gelmektedir. Yapılan çeşitli araştırmalar bu zararın alınacak nitelikli güvenlik önlemleriyle büyük oranda ortadan kalkacağını öngörmektedir.

DSC Bilişim, mevcut alışılagelmiş çözümlerin ötesinde, sahip olduğu duruma özgül yaklaşımlarıyla, yaşanan kayıpların sıfıra yakın rakamlara çekme olanağınını mümkün kılmaktadır.

Masrafları Küçültmek Ve Geliri Korumak İçin

Duvardan duvara 360 derece görüş alanına sahip kameralarımız, objeleri sayıp yerleri değiştirildiğinde ikaz veren analiz sistemleri ve akıllı analiz yapabilen iç ve dış mekan kameralarımız sizi büyük maliyet kayıplarından koruyacaktır.

Tüm bunlara ek olarak yasak bölgelere giriş ihbarı ve bölgede bulunma süre ihlali haber verme özelliklerimiz sayesinde ekstra güvenlik personeli masraflarınında  önüne geçmekteyiz.

Personel çalışma alanlarının böge sınırlarını belirleme, eşyaların mevcut düzeni ve konumu, ısı ihbarı gibi ek faydalar sayesinde gelirleriniz artarken masraflarınızı da azaltmaktayız.

References

NATE VEGA İKEA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

MAMAK

BÜYÜK ÇARŞI KUYUMCULAR KIZILAY

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

KIZILAY